Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Unikatowa elewacja jest NAJSKUTECZNIEJSZYM narzędziem sprzedażowym

Udowodnię Ci, że dzięki wyróżniającej się elewacji wniesiesz swój biznes deweloperski na nowy poziom. 

Zainwestuj 7 minut w przeczytanie treści zamieszczonych na tej stronie lub zostaw swoje dane, a opowiemy Ci telefoniczne o monstrualnym potencjale sprzedażowym, który drzemie w elewacjach. Tego nie uczą na szkoleniach, bo o tym nie wiedzą.

TRZEBA BYĆ ŚWIADOMYM, ŻE...

Wyróżniająca się elewacja jest największym atutem inwestycji deweloperskiej

Bo co poza elewacją może wyglądać ciekawie na placu budowy świeżo oddanego do użytku budynku? 

Podjazd pusty. Trawniki przeorane. Brak roślin. Na zewnątrz nie ma życia. A w środku? Ciemno, chłodno, szaro, brzydko, PUSTO. Nie ma nic. Lokalizacja? Obok Twojego bliźniaka buduje się 50 innych.

Zadaj sobie jedno kluczowe pytanie – DLACZEGO JESTEŚ NAJLEPSZYM WYBOREM? Co sprawia, że właśnie od Ciebie klient powinien kupić nieruchomość? Wskaż jedną rzecz, w której Twoja oferta jest najlepsza i daje Ci taką przewagę na rynku, że sprzedajesz powyżej ceny rynkowej przed wbiciem łopaty w ziemię.

CHODZI O TO, CO KLIENT WIDZI

Nie sprzedasz nieruchomości poprzez wizualizacje wnętrz

Wizualizacje wnętrz nie spełniają takiej funkcji jak większość inwestorów uważa. Zrozumieliśmy to dopiero po wykonaniu tysięcy projektów.

Oczywistym jest, że nie trafisz nimi w gust klienta, to praktycznie niemożliwe. Klient dzięki nim może jedynie zrozumieć skalę przestrzeni, ale nic więcej mu nie dadzą, bo gdy przyjdzie zobaczyć nieruchomość to w środku nie znajdzie nic, jest pustka. 

Sprzedawca może nawijać makaron na uszy, sprzedawać wizję przytulnego wnętrza z kominkiem i widokiem na piękny ogród, ale! Większości ludzi będzie brakowało wyobraźni, by sobie to w głowie zwizualizować. 

Ta informacja jest kluczowa. Sukces naszej firmy jest tego najlepszym dowodem, bo prawie wszyscy nasi klienci podkreślają, że brak im wystarczająco wyobraźni, by zwizualizować sobie w głowie pomysł i zlecają nam wizualizacje, bo MUSZĄ TO ZOBACZYĆ!

Skoro MUSZĄ to zobaczyć to dowodzi, że prędzej kupią to co widzą i się im spodoba niż potencjał wnętrza, którego nie potrafią sobie wyobrazić.

Elewacja jest dosłownie jedyną rzeczą, która w momencie oddania budynku do użytku może wyglądać atrakcyjnie.

"Na domy jednorodzinne to jest inny klient jak na bliźniaka czy szeregowca"

Bzdura.
Ludziom się tylko wydaje, że to jest inny klient. Wielokrotnie powtórzone kłamstwo, które zostało wywnioskowane na podstawie błędnego założenia, stało się mantrą branży.

Ktoś kiedyś pomyślał, że skoro to inny rodzaj budynku to jest to inny klient. Nieprawda, to jest ten sam klient, z tymi samymi celami, problemami i potrzebami, tylko z nieco innymi możliwościami. 

Wniosek? Klient dewelopera też chce mieszkać w wyjątkowym budynku, wyróżniającym się elewacją. Oznacza, że jest gotów wydać więcej niż wstępnie założył. Klient dewelopera też chce mieszkać w budynku z takimi elewacjami jakie projektujemy. Sam oceń naszą kreatywność.

Masz jeszcze chwilę? Jeśli nie, zostaw swoje dane. Opowiemy więcej telefonicznie.

A jeśli masz czas to sprawdź jak dużo możesz jeszcze zyskać dzięki naszemu projektowi.

CZY TERAZ ROZUMIESZ?

Jeśli zaprojektujemy spektakularną elewację, która naprawdę wyróżni się na tle konkurencji...
To wygrałeś.

Naszym celem wykonać projekt, który kilkukrotnie zwiększy liczbę zaineresowanych

Jeśli np. planowałeś sprzedawać za 7500 zł/m2, a stawka wykonania elewacji wynosiła 220 zł/m2, to staramy się nie przekroczyć średniej stawki 280 zł/m2 , ale jednocześnie staramy się osiągnąć taki efekt wizualny, byś mógł podnieść cenę sprzedaży do 8000 zł/m2. 

Projekt ma zwiększyć zarówno wartość inwestycji, jak i jej atrakcyjność oraz przyspieszyć sprzedaż. Na bieżąco kosztorysujemy każdą z koncepcji, by zoptymalizować wszystkie kryteria.

Polecane przez nas produkty muszą być najlepszej jakości

Rynek chemii budowlanej jest dosyć nieprzewidywalny. Czasem jedna zmiana w składzie renomowanego produktu potrafi zmienić fundamentalne właściwości produktu. Nie jesteśmy w stanie na bieżąco weryfikować jakości wszystkich produktów, a bardzo chcieliśmy mieć pewność co do jakości polecanych tynków. Stworzyliśmy więc własną markę TYNQME, a na produkty udzielamy 5-letniej pisemnej gwarancji.

Regularnie szkolimy się u producentów, wyszukujemy innowacyjne produkty i technologie i chętnie zaskakujemy innowacyjnym podejściem w naszych projektach.

dsdsd

Naszą misją jest by rozwiązywać jak najwięcej problemów naszych klientów

U nas otrzymasz komplet materiałów graficznych potrzebnych do promocji Twojej inwestycji. Otrzymując wszystko od jednego dostawcy masz pewność, że wszystkie kreacje będą ze sobą spójne wizualnie oraz będą zgodne z brandingiem inwestycji.

Wykonujemy foto realistyczne wizualizacje 3D zewnętrzne i wnętrz (exterior + interior), projekt karty lokalu, rzuty 3D, projekty szyldów, banerów oraz animacje 3D inwestycji.

TERMINY I SŁOWNOŚĆ SĄ DLA NAS ŚWIĘTOŚCIĄ

Architekci, jeśli już projektują elewację, to często tylko w podstawowym zakresie. Inwestorzy są coraz bardziej wymagający i widzą, że rynek oczekuje coraz więcej. Zgłaszają się do nas z szeregowcami czy kilkoma bliźniakami i proszą o zaprojektowanie całości w jednej spójnej konwencji, ale jednocześnie wyróżniając każdy segment z osobna.

Drobne akcenty mają za zadanie nieco zróżnicować to, co się dzieje na elewacji i prezentować ciekawy efekt oraz zapewnić każdemu z klientów małą indywidualizację jego segmentu, ale na tyle subtelną, by nie zaburzyć głównego motywu projektowego, który jest podstawą dla wszystkich budynków w inwestycji.

Dokładnie analizujemy sytuację, lokalizacje, oczekiwania i uwzględniamy wszystkie dane przy wyborze ostatecznych dekoracji

Tam, gdzie jest otoczenie lasu, zastosujemy tynki z dużą ilością żywicy i dodatkami plastyfikującymi. Z pobliskich drzew osiadają pyłki, które szybko brudzą elewacje, a tynki z powyższymi składnikami są mocno hydrofobowe, tzn. że przy naturalnych opadach deszczu same bardzo ładnie się oczyszczają.

Gdy budynek jest w bardzo wilgotnym środowisku, wybieramy produkt z dodatkiem biocydów, które aktywnie oczyszczają elewację ze skażeń mikrobiologicznych.

W ten sposób podchodzimy indywidualnie do każdej inwestycji.

Każdy budynek może być wyjątkowy, a nasze realizacje to udowadniają

Wielokrotnie odmieniliśmy wygląd starego, zniekształconego budynku i stworzyliśmy z niego architektoniczną perełkę. Wierzymy, że nie ma takiego budynku, którego nie można zaprojektować w spektakularny sposób. Podejmiemy się każdego wyzwania.

OPINIE

Świadczymy usługi najwyższej jakości, więc deweloperzy wracają do nas po kolejne projekty

Tomasz Pieńkowski
Tomasz Pieńkowski
13. Luty, 2023.
Praca nad projektem elewacji była sprawna i na czas, wynik bardzo przypadł mi do gustu. Odniesiono się do wszystkich moich wskazówek. Pani Ewa Kmita jako Projekt Manager wie co robi i świetnie prowadziła zlecenie. Polecam.
Dorota Wojtowicz
Dorota Wojtowicz
11. Luty, 2023.
Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy z ta firma. Mogę śmiało powiedzieć, iż Elewacje Marzeń sprostały wszystkim naszym wymaganiom a nie było ich mało… Polecam serdecznie! Efekt końcowy jest niesamowity!
Ania B
Ania B
22. Styczeń, 2023.
"Elewacje Marzeń " to firma, która bardzo profesjonalnie podjęła się tematu. Bardzo szybko skontaktowano się z nami w celu omówienia sprawy. Finalnie projekt jest w 100% trafiony, każdy najmniejszy szczegół dopracowany. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi biura. Bardzo dziękujemy.
Justyna M.
Justyna M.
13. Styczeń, 2023.
Zleciłam projekt elewacji i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że po jednej rozmowie i określeniu moich oczekiwań one wszystkie były zrealizowane przy pierwszej próbie. Bardzo polecam usługę "Elewacji marzeń" bo naprawdę spełniają marzenia. Nie mogę się doczekać realizacji projektu. Wreszcie patrzę na moją budowę jak na dom. Firma projekt zrealizowała bardzo szybko. Kontakt z nimi bardzo łatwy. Koszt praktycznie żaden, biorąc pod uwagę całą budowę domu. Będę polecać gdzie tylko się da.
Łukasz Wnęk
Łukasz Wnęk
12. Styczeń, 2023.
Przygotowując się do remontu elewacji, postanowiliśmy skorzystać z usług firmy Elewacje Marzeń. Nie była to najtańsza oferta na rynku, ale wizualizacje robiły najlepsze wrażenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej wizualizacji. Spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Pani architekt wiedziała jakie materiały zaproponować, żeby elewacja była efektowna i rozsądna kosztowo. Bardzo miła obsługa, bezproblemowy kontakt i terminowa usługa. Szczerze polecam. Wydając grube pieniądze na elewację, warto wydać też na projekt, aby oczekiwać tego, o czym nie miało się wcześniej pojęcia.
Paweł Kaza
Paweł Kaza
26. Grudzień, 2022.
Profesjonalne podejście do klienta. Pani Renata bardzo szybko trafiła w nasze gusta. Projekt, który nam się spodobał jest jeszcze piękniejszy w "real'u" Wykonanie nie przysporzyło najmniejszych problemów firmie budowlanej. Wszystko w terminie i w rozsądnych pieniążkach. Gorąco polecam
Mateusz Wiśnicki
Mateusz Wiśnicki
22. Grudzień, 2022.
Projekt wykonany szybko i profesjonalnie, a co najważniejsze mega nam się podoba. Projektanci dosłownie wchodzą w naszą głowę - nigdy nie myślałem, że można aż tak dobrze zrozumieć to czego oczekuje klient. POLECAM!
Tomek Tysiączny
Tomek Tysiączny
1. Listopad, 2022.
Nie mieliśmy pomysłu na elewację. Wystarczyła krótka rozmowa z opiekunem projektu, po kilku dniach dostaliśmy pierwszą wersję projektu ... i od razu wiedzieliśmy że właśnie tego szukaliśmy. Wystarczyła jedynie kosmetyczna poprawka i mamy Elewację Marzeń. Warto także wybrać specyfikację materiałów, wraz z dokładnymi ilościami. Gorąco polecam, dobre pomysły, szybkie wykonanie, dobry kontakt.
Michal Brejt
Michal Brejt
23. Wrzesień, 2022.
Biuro Projektowe w 100% godne polecenia. Nie chodzi tylko o świetne pomysły na zmianę elewacji, ale również o łatwość i szybkość kontaktu. Długo szukałem firmy, która ma fajne pomysły bo większość niestety leci "standardem" - trochę deski elewacyjnej, zmiana koloru i koniec koncepcji. A w Elewacjach Marzeń dostałem dwa super projekty, mogłem wybrać w którą stronę chcę iść, projektant szybko uwzględniał moje pomysły. Efekt końcowy jest super i ponad moje oczekiwania. Wszystko na wielki plus!!! Polecam.
Marzenka Kądzielawa
Marzenka Kądzielawa
21. Wrzesień, 2022.
Skorzystaliśmy z usługi projektowania elewacji. Profesjonalizm, podejście do klienta, terminowość i ostateczny projekt na 6+! Dodatkowo „czuć” opiekę tej firmy i zaangażowanie przez cały czas. My jesteśmy zadowoleni i Dziekujemy 😊

ILE TO KOSZTUJE? (netto)

Każda inwestycja ma własną specyfikę, więc wycena jest zawsze indywidualna

Punkt wyjścia jest jednak zawsze podobny, więc przybliżone wartości pozwolą Ci oszacować potencjalne koszty

Skontaktuj się z nami. Wyślij nam rzuty z projektu i PZT, wskaż zakres, a przygotujemy niezobowiązującą wycenę.

DAJ SOBIE SZANSĘ NA WEJŚCIE POZIOM WYŻEJ

Nieefektywna sprzedaż generuje z miesiąca na miesiąc dziesiątki tysięcy złotych strat. Wywołuje poczucie frustracji, wzmacnia stres, potęguje poczucie porażki.

I tak, w końcu się sprzeda. Inwestycja się zwróci, nastrój się poprawi, stres minie. To wszystko się zgadza, ale w tym wszystkim nie uda się odzyskać jednej rzeczy.

Czasu.

Gdy Twoja konkurencja będzie traciła najcenniejsze aktywo świata, my w tym czasie będzie planowali wygląd kolejnej inwestycji, która przyniesie Ci spektakularny sukces i wyśrubuje osiągane zyski w rekordowym czasie.

Chcesz zaryzykować i nie dać sobie szansy na zmianę hierarchii na lokalnym rynku? Nie ma problemu, Twoja konkurencja być może nie będzie się bała. Jeśli jednak już tu jesteś, wykorzystaj to.

POROZMAWIAJMY

Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się w pierwszej wolnej chwili