Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Wykonawstwo

Obszar działań naszych partnerów

Jeśli nie masz wykonawcy lub nie jesteś przekonany co do umówionej ekipy, zadzwoń. Współpracujemy z zaufanymi wykonawcami w wielu miejscach w Polsce i dążymy do tego aby w każdym województwie dysponować rzetelnymi firmami wykonawczymi.

POMARAŃCZOWE – Zweryfikowane firmy wykonujące elewacje, z którymi już współpracowaliśmy i możemy je zarekomendować jako solidnego partnera. Kontakt do tych firm możesz otrzymać po zamówieniu projektu.

SZARE – Te firmy przeszły wstępną weryfikację i spełniają podstawowe kryteria, by zostać naszymi partnerami. Są w trakcie dalszej weryfikacji, jednak  wspólnie nie zrealizowaliśmy jeszcze usługi wykonania elewacji. Możemy przekazać ich dane do samodzielnego kontaktu, natomiast póki co to nie jest „rekomendacja zweryfikowanego partnera”, a „kontakt do firny, która może być solidna, ale jeszcze nie mieliśmy okazji się o tym przekonać na własnej skórze”.

Proces

Poszczególne etapy

01
01
Zaprojektowanie elewacji

Jeśli jesteś przed wykonaniem swojej elewacji w pierwszej kolejności musisz ją zaprojektować, a następnie znaleźć wykonawcę. Nigdy na odwrót.

02
02
Znalezienie odpowiedniej ekipy

Po zakończeniu prac projektowych dopasowujemy firmę wykonawczą z Twojej okolicy do Twojego projektu. Nie każda ekipa jest w stanie wykonać każdą elewację i dekor, a przecież nie chcesz żeby ktoś uczył się fachu na Twojej elewacji.

03
03
Dopięcie formalności z wykonawcą

Po znalezieniu odpowiedniej ekipy, która będzie w stanie wykonać elewację w dogodnym terminie skontaktujemy Cie z przedstawicielem firmy, który umówi się z Tobą na spotkanie i przygotuje wycenę prac elewacyjnych oraz zajmie się formalnościami.

hand2

Elewacje Marzeń

Dlaczego my?

Efekty naszej pracy

Zrealizowane projekty

DLACZEGO NIE POWINIENEŚ REZYGNOWAĆ Z PROJEKTU?

Możesz samodzielnie znaleźć ekipę. Jak ją zweryfikować?

skonsultuj z firmą swój projekt i dowiedz się czy jest w stanie go wykonać

zapoznaj się z podpisywaną umową

dowiedz się jakiej gwarancji udziela firma

kto zapewnia materiał – Ty czy ekipa?

obejrzyj ich realizacje na żywo

porozmawiaj z byłymi klientami firmy

czy firna posiada OC zawodowe?

czy ekipa ma zarejestrowaną działalność gospodarczą?

sprawdź firmę w Krajowym Rejestrze Długów

czy firma wystawia fakturę na wykonane usługi?

Możesz zrobić to samodzielnie lub zaoszczędzić sobie czasu i wybrać jedną z naszych ekip.

POROZMAWIAJMY

Zostaw swoje dane. Wyślemy Ci maila z instrukcją od czego zacząć.