fbpx


 • CENNIK NETTO
 • Potrzebujesz projektu natychmiast?

  • Sytuacja Ciebie zaskoczyła, a Ty nie masz gotowego projektu?
  • Wykonawcy zwolnił się termin, a Ty nie jesteś na to przygotowany?
  • Możemy przygotować Twój projekt bez kolejki!

  Projekt bez kolejki!

  PROJEKT ELEWACJI NA ZDJĘCIACH

  • W cenie 1199 zł dwa zdjęcia domu (preferowane przeciwległe narożniki, na których widoczne będą wszystkie 4 strony domu); jeśli budynek jest bardziej rozbudowany to każde dodatkowe zdjęcie kosztuje 399 zł.
  • Do wyceny potrzebujemy większej ilości zdjęć, spośród nich wybierzemy najodpowiedniejsze do wykonania projektu tak, aby było ich jednocześnie jak najmniej. (Przy projekcie na zdjęciach nie potrzebujemy wymiarów budynku).
  • 4-5 dni roboczych na 2 pierwsze koncepcje
  • 3 etapy korekt w cenie projektu

  1199 ZŁ

  Wizualizacje dodatków

  • Taras bez zadaszenia - 200 zł
  • Zadaszenie tarasu - pergola/ogród zimowy - 200 zł
  • Oświetlenie - 200 zł
  • Ogrodzenie - 350 zł
  • Podjazd, kostka, chodniki - od 350 zł; cena uzależniona jest od wielkości działki oraz ukształtowania terenu
  • Zadaszenie wejścia - 200 zł
  • Dodatkowa korekta - indywidualnie, w zależności od zakresu prac, do 20% wartości zamówienia - drobne korekty są bezpłatne
  • Elementy rozbudowy (wejścia, kondygnacji, itd.) - wycena indywidualna

  Zaufali nam:

  Jeśli planujesz remont elewacji bądź wykończenie nowo powstałego budynku, to rekomendujemy nasze usługi w zakresie projektowania elewacji ze zdjęcia. Cały kontakt odbywa się za pośrednictwem mailowym, co jest niezwykle wygodne zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i firm. Wystarczy, że prześlesz do nas dobrej jakości fotografię ściany budynku lub całej bryły, a najlepiej kilka, oczywiście w formie cyfrowego zapisu. Dokonamy selekcji i wybierzemy tę, na której najlepiej widoczna będzie nasza wizja, a następnie wykonamy projekt elewacji domu czy też budynku komercyjnego.

  Projekt elewacji domu na miarę oczekiwań

  Chętnie wykonamy projekt elewacji domu, który potrzebuje generalnego odnowienia . Jeśli kupiłeś starszą nieruchomość i nie masz pomysłu, jak zmienić ją w nowoczesny dom, to dzięki naszemu doświadczeniu będzie możliwe dokonanie jej całkowitej metamorfozy. Niezależnie czy budynek ma skomplikowaną bryłę, czy jest zwyczajnym prostopadłościanem, elewacja zewnętrzna domu ze zdjęcia, dzięki naszym wysiłkom, będzie nie do poznania, aż trudno będzie uwierzyć, że to ten sam obiekt. Marzenie o tym, by powstała elewacja nowoczesnego domu może się ziścić. Wykorzystamy w projekcie odpowiednie materiały, które zostaną dokładnie opisane, tak by wykonawca nie miał żadnych wątpliwości, co i gdzie powinno zostać użyte. Możemy również doradzić określonego producenta materiałów budowlanych, który oferuje produkty najwyższej jakości. Dzięki temu będziesz miał pewność, że projekty elewacji domu będą realizowane dokładnie według naszych wytycznych.

  Dopasowanie materiałów do wybranej aranżacji elewacji

  Pragniemy podkreślić, że przygotowujemy nie tylko projekty całościowe elewacji domu, ale również pojedynczych ścian. Czasem nie jest bowiem konieczne efektowne wykończenie budynku z każdej strony. Elewacja zewnętrzna nowoczesnego domu to przede wszystkim elegancko wykończona fasada, która wyróżnia się na tle pozostałych ścian. Można tu użyć betonu architektonicznego, tworząc projekt budynku w stylu industrialnym, albo paneli z drewna sosnowego, decydując się na skandynawską aranżację. Wybór surowców jest naprawdę bogaty, a my możemy dopasować je do budynku zbudowanego w określonej lokalizacji. Projekty elewacji mogą być zatem zainspirowane otoczeniem, albo być dla niego doskonałym kontrastem.

  Koncepcje odnowienia elewacji nieruchomości komercyjnych

  Naszą ofertę projektowania elewacji ze zdjęcia kierujemy również do przedsiębiorców, którzy chcą odmienić wygląd budynków komercyjnych. Jak wiadomo pierwsze wrażenie o Waszej rynkowej pozycji jest niezwykle istotne w przypadku nowych kontrahentów, dlatego należy zadbać o każdy detal , w tym jeśli chodzi o elewację, czyli odbiór Waszej siedziby stanowiącej część elementu budowania wizerunku marki. Stworzymy projekty w krótkim czasie, gdyż wyróżnia nas nie tylko skrupulatność, ale również fachowość i terminowość realizacji zleceń. Od momentu przesłania do nas zdjęć, do otrzymania wstępnej propozycji minie zaledwie 24-48 godzin. Staramy się jak najszybciej przedstawić Ci naszą propozycję. Oczywiście można do nas zgłosić się także z gotowymi pomysłami, które wdrażamy do projektów 3D.

  Doradzimy najlepsze rozwiązanie, a także oryginalne połączenia, które wyróżnią budynek na tle otaczającej go przestrzeni. Jeśli poszukujesz rozwiązań na lata, to zaproponujemy koncepcję, która zagwarantuje wieloletnie użytkowanie bez konieczności renowacji. Ciekawą opcją mogą być np. spieki kwarcowe, o matowym wykończeniu, które są odporne na wilgoć i promieniowanie UV, a także doskonale prezentują się na nowoczesnych, prostych bryłach komercyjnych nieruchomości. Jednak to nie jedyna możliwość. Jako trwałe wykończenie w nowoczesnym stylu mogą sprawdzić się też płyty betonowe, jak również panele drewnopodobne. Długoletnie doświadczenie pozwala nam wyselekcjonować najlepsze pomysły i wdrożyć je do jednego projektu. Nasze indywidualne podejście gwarantuje najwyższą jakość i satysfakcję. Dodatkowo pozostajemy w kontakcie i służymy poradą.

  Jesteś już gotów nadać swojemu domu drugą młodość?

  Odezwij się, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji między 9:00 a 18:00 od poniedziałku do piątku.

  Skontaktuj się z nami!


  tel : +48 518-457-860


  e-mail: [email protected]