fbpx

OPCJA EKSPRESS!

  • Pełny projekt, bez kolejki, nawet w 24H!
  • 2 koncepcje projektowe
  • Projekt nawet w 24h!

1000

PROMOCJA -0%

Cały czas.

DOPŁATA 100%

PROJEKT ELEWACJI - WIZUALIZACJA 3D - CENNIK NETTO

  • Dokładna wycena dokonywana jest indywidualnie, zależy od powierzchni użytkowej budynku. Wariant wizualizacji 3D uwzględnia dwie koncepcje elewacji.
  • Do przygotowania modelu 3D potrzebujemy: rysunków z projektu budowlanego LUB zdjęć domu z wymiarami (po przesłaniu zdjęć powiemy które dokładnie wymiary będą nam potrzebne).
  • 48 godzin na pierwsze koncepcje

1549 zł

PROMOCJA -30%

Obowiązuje do 31/12/2021r..

od 1199 zł

Wizualizacje dodatków

  • Taras - 150 zł; Taras z pergolą - 250 zł
  • Oświetlenie - 150 zł; Ogrodzenie - 300 zł
  • Dodatkowa koncepcja - 350zł
  • Dodatkowa korekta - 150 zł

Jeśli planujesz remont elewacji bądź wykończenie nowo powstałego budynku, to rekomendujemy nasze usługi w zakresie projektowania elewacji ze zdjęcia. Cały kontakt odbywa się za pośrednictwem mailowym, co jest niezwykle wygodne zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i firm. Wystarczy, że prześlesz do nas dobrej jakości fotografię ściany budynku lub całej bryły, a najlepiej kilka, oczywiście w formie cyfrowego zapisu. Dokonamy selekcji i wybierzemy tę, na której najlepiej widoczna będzie nasza wizja, a następnie wykonamy projekt elewacji domu czy też budynku komercyjnego.

Projekt elewacji domu na miarę oczekiwań

Chętnie wykonamy projekt elewacji domu, który potrzebuje generalnego odnowienia . Jeśli kupiłeś starszą nieruchomość i nie masz pomysłu, jak zmienić ją w nowoczesny dom, to dzięki naszemu doświadczeniu będzie możliwe dokonanie jej całkowitej metamorfozy. Niezależnie czy budynek ma skomplikowaną bryłę, czy jest zwyczajnym prostopadłościanem, elewacja zewnętrzna domu ze zdjęcia, dzięki naszym wysiłkom, będzie nie do poznania, aż trudno będzie uwierzyć, że to ten sam obiekt. Marzenie o tym, by powstała elewacja nowoczesnego domu może się ziścić. Wykorzystamy w projekcie odpowiednie materiały, które zostaną dokładnie opisane, tak by wykonawca nie miał żadnych wątpliwości, co i gdzie powinno zostać użyte. Możemy również doradzić określonego producenta materiałów budowlanych, który oferuje produkty najwyższej jakości. Dzięki temu będziesz miał pewność, że projekty elewacji domu będą realizowane dokładnie według naszych wytycznych.

Dopasowanie materiałów do wybranej aranżacji elewacji

Pragniemy podkreślić, że przygotowujemy nie tylko projekty całościowe elewacji domu, ale również pojedynczych ścian. Czasem nie jest bowiem konieczne efektowne wykończenie budynku z każdej strony. Elewacja zewnętrzna nowoczesnego domu to przede wszystkim elegancko wykończona fasada, która wyróżnia się na tle pozostałych ścian. Można tu użyć betonu architektonicznego, tworząc projekt budynku w stylu industrialnym, albo paneli z drewna sosnowego, decydując się na skandynawską aranżację. Wybór surowców jest naprawdę bogaty, a my możemy dopasować je do budynku zbudowanego w określonej lokalizacji. Projekty elewacji mogą być zatem zainspirowane otoczeniem, albo być dla niego doskonałym kontrastem.

Koncepcje odnowienia elewacji nieruchomości komercyjnych

Naszą ofertę projektowania elewacji ze zdjęcia kierujemy również do przedsiębiorców, którzy chcą odmienić wygląd budynków komercyjnych. Jak wiadomo pierwsze wrażenie o Waszej rynkowej pozycji jest niezwykle istotne w przypadku nowych kontrahentów, dlatego należy zadbać o każdy detal , w tym jeśli chodzi o elewację, czyli odbiór Waszej siedziby stanowiącej część elementu budowania wizerunku marki. Stworzymy projekty w krótkim czasie, gdyż wyróżnia nas nie tylko skrupulatność, ale również fachowość i terminowość realizacji zleceń. Od momentu przesłania do nas zdjęć, do otrzymania wstępnej propozycji minie zaledwie 24-48 godzin. Staramy się jak najszybciej przedstawić Ci naszą propozycję. Oczywiście można do nas zgłosić się także z gotowymi pomysłami, które wdrażamy do projektów 3D.

Doradzimy najlepsze rozwiązanie, a także oryginalne połączenia, które wyróżnią budynek na tle otaczającej go przestrzeni. Jeśli poszukujesz rozwiązań na lata, to zaproponujemy koncepcję, która zagwarantuje wieloletnie użytkowanie bez konieczności renowacji. Ciekawą opcją mogą być np. spieki kwarcowe, o matowym wykończeniu, które są odporne na wilgoć i promieniowanie UV, a także doskonale prezentują się na nowoczesnych, prostych bryłach komercyjnych nieruchomości. Jednak to nie jedyna możliwość. Jako trwałe wykończenie w nowoczesnym stylu mogą sprawdzić się też płyty betonowe, jak również panele drewnopodobne. Długoletnie doświadczenie pozwala nam wyselekcjonować najlepsze pomysły i wdrożyć je do jednego projektu. Nasze indywidualne podejście gwarantuje najwyższą jakość i satysfakcję. Dodatkowo pozostajemy w kontakcie i służymy poradą.

Jesteś już gotów nadać swojemu domu drugą młodość?

Odezwij się, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji między 9:00 a 18:00 od poniedziałku do piątku.

Skontaktuj się z nami!


tel : +48 518-457-860


e-mail: [email protected]