Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

01

Projekty elewacji

Zaprojektujemy elewację Twoich marzeń całkowicie zdalnie. Więcej...

02

Wykonawstwo elewacji

Nasze projekty przenosimy na budynki w całej Polsce. Więcej...

03

Materiały elewacyjne

Pomagamy z doborem i zakupem materiałów elewacyjnych. Więcej...

jak działamy?

Wykonamy projekt całkowicie zdalnie

14 projektantów zaprojektowało elewację ponad 2000 budynków w całej Polsce i wszystko zrobili zdalnie, przez internet. Lokalizacja nie jest żadną barierą, a cena? 
Już od 3000 zł!

Pracujemy szybko. Średni czas projektowania elewacji domu jednorodzinnego to 3-4 tygodnie. Jeśli potrzebujesz projektu szybciej, daj nam znać czym prędzej. Włączymy wyższe obroty.

Projektujemy elewacje:
– domów jedno(wielo)rodzinnych,
– inwestycji deweloperskich,
– budynków usługowych oraz przemysłowych.
Jesteś ciekawy naszej kreatywności? Kliknij poniżej i przejdź do portfolio.

Efekty naszej pracy

Nasze projekty

Projektowanie elewacji jest PROCESEM

Projekty, które widzisz w portfolio, nie powstały przy pierwszej próbie. Są efektem kilkunastu prób połączenia opisu Twojej wizji z dopasowaniem jej do architektury budynku oraz przewidzianego budżetu na prace wykończeniowe.
Zapoznaj się z naszym procesem projektowania elewacji, dzięki któremu możesz być spokojny, że w kilku etapach osiągniemy efekt więcej niż oczekiwany.

Ile kosztuje projekt?

Średni koszt budowy domu w Polsce w 2022 r. (bez działki) wyniósł 450 tys. zł., a sama elewacja może zdefiniować wygląd całej inwestycji.

Wykonanie wizualizacji jest jedynym sposobem, aby sprawdzić jak Twój dom będzie wyglądał przed jego wykończeniem, a koszt takiego projektu to zaledwie ~0,003% wartości całej budowy. Ile dokładnie? Kliknij poniżej i uszyj zamówienie na swoją miarę.

Projektowanie elewacji jest PROCESEM

Ile kosztuje projekt?

PARTNERSTWO

Skoordynujemy zakup wszystkich materiałów

Dopasowujemy materiały tak, aby elewacja na twoim budynku wyglądała jak na projekcie. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami materiałów budowlanych, co wiąże się z dodatkowymi korzyściami. Aby dowiedzieć się więcej kliknij poniżej.

WYKONAWSTWO

Do wyjątkowego projektu potrzebujesz wyjątkowo doświadczonych wykonawców

Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami elewacji działającymi na terenie niemal całej Polski. Stawiamy na jakość, słowność, terminowość i rzetelność. Wybierając nasz zespół możesz być spokojny, że wykona on elewacje dokładnie tak, jak została zaprojektowana. Kliknij poniżej i sprawdź czy mamy ekipę w twojej okolicy.

OPINIE

Zobacz co o nas mówią!

Tomasz Pieńkowski
Tomasz Pieńkowski
13. Luty, 2023.
Praca nad projektem elewacji była sprawna i na czas, wynik bardzo przypadł mi do gustu. Odniesiono się do wszystkich moich wskazówek. Pani Ewa Kmita jako Projekt Manager wie co robi i świetnie prowadziła zlecenie. Polecam.
Dorota Wojtowicz
Dorota Wojtowicz
11. Luty, 2023.
Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy z ta firma. Mogę śmiało powiedzieć, iż Elewacje Marzeń sprostały wszystkim naszym wymaganiom a nie było ich mało… Polecam serdecznie! Efekt końcowy jest niesamowity!
Ania B
Ania B
22. Styczeń, 2023.
"Elewacje Marzeń " to firma, która bardzo profesjonalnie podjęła się tematu. Bardzo szybko skontaktowano się z nami w celu omówienia sprawy. Finalnie projekt jest w 100% trafiony, każdy najmniejszy szczegół dopracowany. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi biura. Bardzo dziękujemy.
Justyna M.
Justyna M.
13. Styczeń, 2023.
Zleciłam projekt elewacji i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że po jednej rozmowie i określeniu moich oczekiwań one wszystkie były zrealizowane przy pierwszej próbie. Bardzo polecam usługę "Elewacji marzeń" bo naprawdę spełniają marzenia. Nie mogę się doczekać realizacji projektu. Wreszcie patrzę na moją budowę jak na dom. Firma projekt zrealizowała bardzo szybko. Kontakt z nimi bardzo łatwy. Koszt praktycznie żaden, biorąc pod uwagę całą budowę domu. Będę polecać gdzie tylko się da.
Łukasz Wnęk
Łukasz Wnęk
12. Styczeń, 2023.
Przygotowując się do remontu elewacji, postanowiliśmy skorzystać z usług firmy Elewacje Marzeń. Nie była to najtańsza oferta na rynku, ale wizualizacje robiły najlepsze wrażenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej wizualizacji. Spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Pani architekt wiedziała jakie materiały zaproponować, żeby elewacja była efektowna i rozsądna kosztowo. Bardzo miła obsługa, bezproblemowy kontakt i terminowa usługa. Szczerze polecam. Wydając grube pieniądze na elewację, warto wydać też na projekt, aby oczekiwać tego, o czym nie miało się wcześniej pojęcia.
Paweł Kaza
Paweł Kaza
26. Grudzień, 2022.
Profesjonalne podejście do klienta. Pani Renata bardzo szybko trafiła w nasze gusta. Projekt, który nam się spodobał jest jeszcze piękniejszy w "real'u" Wykonanie nie przysporzyło najmniejszych problemów firmie budowlanej. Wszystko w terminie i w rozsądnych pieniążkach. Gorąco polecam
Mateusz Wiśnicki
Mateusz Wiśnicki
22. Grudzień, 2022.
Projekt wykonany szybko i profesjonalnie, a co najważniejsze mega nam się podoba. Projektanci dosłownie wchodzą w naszą głowę - nigdy nie myślałem, że można aż tak dobrze zrozumieć to czego oczekuje klient. POLECAM!
Tomek Tysiączny
Tomek Tysiączny
1. Listopad, 2022.
Nie mieliśmy pomysłu na elewację. Wystarczyła krótka rozmowa z opiekunem projektu, po kilku dniach dostaliśmy pierwszą wersję projektu ... i od razu wiedzieliśmy że właśnie tego szukaliśmy. Wystarczyła jedynie kosmetyczna poprawka i mamy Elewację Marzeń. Warto także wybrać specyfikację materiałów, wraz z dokładnymi ilościami. Gorąco polecam, dobre pomysły, szybkie wykonanie, dobry kontakt.
Michal Brejt
Michal Brejt
23. Wrzesień, 2022.
Biuro Projektowe w 100% godne polecenia. Nie chodzi tylko o świetne pomysły na zmianę elewacji, ale również o łatwość i szybkość kontaktu. Długo szukałem firmy, która ma fajne pomysły bo większość niestety leci "standardem" - trochę deski elewacyjnej, zmiana koloru i koniec koncepcji. A w Elewacjach Marzeń dostałem dwa super projekty, mogłem wybrać w którą stronę chcę iść, projektant szybko uwzględniał moje pomysły. Efekt końcowy jest super i ponad moje oczekiwania. Wszystko na wielki plus!!! Polecam.
Marzenka Kądzielawa
Marzenka Kądzielawa
21. Wrzesień, 2022.
Skorzystaliśmy z usługi projektowania elewacji. Profesjonalizm, podejście do klienta, terminowość i ostateczny projekt na 6+! Dodatkowo „czuć” opiekę tej firmy i zaangażowanie przez cały czas. My jesteśmy zadowoleni i Dziekujemy 😊

Zaufali nam

DLACZEGO NIE POWINIENEŚ REZYGNOWAĆ Z PROJEKTU?

Możesz samodzielnie wykonać projekt, ale projekt to coś więcej niż rysunek.

Czy wiesz, których materiałów użyć, aby elewacja była bezobsługowa?

Czy wiesz jakich materiałów nie będziesz mógł użyć przy ociepleniu całego domu styropianem?

Czy będziesz wiedział jak wybierać materiały i wykonawców by nie przepłacić?

Czy jesteś pewien, że wystarczy CI talentu artystycznego?

Czy masz tyle czasu, by uczyć się o nowych technologiach elewacyjnych i analizować rynek?

Czy nie wolisz, by wyglądem Twojego domu zajęli się specjaliści?

POROZMAWIAJMY

Zostaw swoje dane. Wyślemy Ci maila z instrukcją od czego zacząć.


    blog

    Ostatnio na blogu

    Stworzenie koncepcji wykończenia ścian zewnętrznych domu, niezależnie od użytej techniki budowlanej Niewątpliwie projektowanie elewacji musi obejmować uwzględnienie technologii wykonania budynku, nośności ścian i możliwości ich obciążenia. W przypadku domów szkieletowych wykluczone są np. ciężkie materiały wykończeniowe takie jak płyta kamienna, jednak z powodzeniem można zastosować wysokiej jakości lekkie technologie zastępcze, idealnie naśladujące wiele naturalnych struktur. W przypadku ścian z prefabrykatów betonowych albo murowanych nie ma takich ograniczeń i przy zastosowaniu montażu na kotwach możliwe jest pokrycie ścian naturalnym kamieniem . Oczywiście wykończenie budynku jednorodzinnego zakłada często użycie kilku materiałów, które uwzględnione są już we wstępnym zakupionym projekcie domu. Nie oznacza to jednak, że nie można wprowadzać do niego modyfikacji lub całkowicie go zmienić. Oczywiście, pod warunkiem, że zmiany te nie będą naruszały miejscowych ustaleń planistycznych. Na podstawie Twoich pomysłów wykonamy koncepcję, która spełni wszystkie oczekiwania. Dobierzemy najlepsze możliwe materiały, biorąc pod uwagę warunki lokalne, możliwość zanieczyszczenia ścian zewnętrznych przez emisję spalin, a także wilgotność panującą na danym terenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotujemy dla Ciebie projekt elewacji domu wykończonego w drewnie czy pasujący do otaczającej go przestrzeni. Kolorystyka elewacji może współgrać z naturą, a jednocześnie być wpisana w najnowsze trendy architektoniczne. Nasze usługi rekomendujemy nie tylko inwestorom budowlanym, którzy są na końcowym etapie wykończenia nieruchomości, ale także tym osobom, które chcą wykonać gruntowny remont elewacji. Z czasem każdy materiał ulega naturalnej degradacji związanej przede wszystkim z czynnikami atmosferycznymi. Pomożemy dobrać materiały odpowiednie do wybranej aranżacji, które nie będą wymagały odnawiania już po kilku latach, biorąc pod uwagę wcześniej wymienione przyczyny naturalnego ich zużycia . Skrupulatne projektowanie elewacji budynków komercyjnych Prowadząc firmę, chcesz, by jej siedziba była wizytówką zachęcającą do skorzystania z usług. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom w zakresie wykreowania wizji odświeżonego wyglądu elewacji budynków firmowych. Proponujemy materiały ekologiczne i wytrzymałe, zgodne z duchem nowoczesnego projektowania elewacji. Oferujemy również kompleksowe doradztwo w zakresie ich łączenia i wykorzystania w danym konspekcie. Warto podkreślić, że każdy projekt elewacji wykonywany jest na podstawie przesłanych przez Ciebie zdjęć w technologii 3D. Zatem, od razu możesz zgłosić konieczność ewentualnych korekt, które bezzwłocznie zostaną wzięte pod uwagę. Dzięki dopracowanemu w każdym calu projektowi wprowadzisz w czyn wykonanie prestiżowego, nietuzinkowego i wyróżniającego się na tle pozostałej architektury na danym terenie wykończenia elewacji. Każde zlecenie jest dla nas pozytywnym wyzwaniem, a w projektowanie elewacji zawsze wkładamy całą wiedzę i profesjonalne umiejętności. Zaproponujemy również nasz projekt na podstawie przesłanych zdjęć. Nie narzucamy naszej wizji. Zaproponowane rozwiązania mogą być zrealizowane, lub odłożone na „półkę”. O wykorzystaniu naszych propozycji zadecydujesz sam.